Zabezpečená platba

30.11.-0001
Autor: Dušan Koctúr kyticeonline.sk

Faktúra pokladničný doklad príde len na mail objednávateľa. Faktúru nikdy nedoručujeme adresátovi. 

Tovar je možné doručiť, až po prijatí platby na bankový účet.V prípade želania doručenia v deň objednania a medzibankových vkladov, nám pošlite print screen plochy obrazovky  o zaplatení mailom na info@kyticeonline.sk 

Minimálna cena objednávky je 12,-€

Úhrada v hotovosti: možná pri preberaní kytice kuriérovi alebo hotovosťou v kamennej predajni Aranžérske štúdio Dano, Dolná 1. Banská Bystrica.

Úhrada elektronicky: cez platobné brány Tatra Banka: Tatrapay a CardPay, Slovenská Sporiteľňa: Sporopay a prevodom alebo vkladom na Bankový účet Tatrabanky, Slovenskej Sporiteľne a Mbank. (účty bánk nižšie dolu) 

Služba CardPay: umožňuje zákazníkom bezhotovostnú platbu debetnými a kreditnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club za zakúpený tovar v e-shope kyticeonline.sk. Využitie platobnej karty umožňuje úhradu z účtu vedeného v akejkoľvek banke a akejkoľvek mene.

Služba Tatrapay: Klient Tatra banky si vyberie tovar v našom obchode, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie a pri výbere spôsobu platby klikne na ikonku TatraPay. Ihneď bude presmerovaný na stránku Internet banking Tatra banky. Po prihlásení sa mu zobrazí už vyplnený formulár platobného príkazu. Ak má k dispozícii viac účtov, má možnosť vybrať si, z ktorého budú finančné prostriedky poukázané. Potom už iba potvrdí platbu a peniaze z jeho účtu sú okamžite poslané na účet prevádzkovateľa virtuálneho obchodu. Následne bude opäť presmerovaný na stránku virtuálneho obchodného domu.

Služba Sporopay: Služba, ktorá umožňuje kupujúcemu platiť za objednaný tovar alebo služby poskytované internetovým kvetinárstvom kyticeonline.sk prostredníctvom služby Internetbanking Slovenskej sporiteľne.  Klient Slovenskej Sporiteľne si vyberie tovar v našom obchode kyticeonline.sk, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie a pri výbere spôsobu platby klikne na ikonku Sporopay. Ihneď bude presmerovaný na stránku Internet banking Slovenskej Sporiteľne Sporopay. Každý klient Slovenskej sporiteľne, využívajúci službu Internetbanking automaticky, bez akýchkoľvek doplňujúcich poplatkov, získava možnosť zaplatiť za objednaný tovar alebo službu priamo zo stránky kyticeonline.sk, na ktorej sa nachádza odkaz na službu.

V elektronickej podobe sa používa IBAN bez medzier, v písomnej komunikácii sú každé štyri znaky oddelené medzerou.


Tatra Banka

Číslo účtu IBAN :  SK6711000000002628480272

SWIFT kód banky : TATRSKBX

Variabilný symbol: čislo faktúry

 

Slovenská Sporiteľňa 

Číslo účtu IBAN :  SK8009000000005057848902

SWIFT kod banky : GIBASKBX 

Variabilný symbol: číslo faktúry

 

Mbank

Číslo účtu IBAN: SK1283605207004203663056

SWIFT kod banky: BREXSKBX

Variabilný symbol: číslo faktúry

 

 

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop